Suzuki
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Quad Suzuki KingQuad 750, Suzuki KingQuad 700, Suzuki Eiger, Suzuki QuadRacer, Suzuki QuadSport Suzuki KingQuad 750. Dział poświęcony quadom marki Suzuki - Suzuki KingQuad 700, Suzuki Eiger, Suzuki QuadRacer, Suzuki QuadSport, QuadRunner. W tym dziale znajdziesz informacje o quadach przeprawowych, z napędem 4x4 jak i o quadach do sportów wyczynowych z napędem na tylną oś. • Pierwsza eliminacja cyklu RMF MAXXX Rally tuż tuż! Za tydzień na terenie gminy Kroczyce rozegrane zostaną odcinki specjalne o zróżnicowanej nawierzchni i łącznej długości blisko 80 km, które osobiście układał nasz dakarowiec Dariusz Żyła. Dzięki procedurom rajdowym wypracowanym przez PZM zawodnicy będą mogli poczuć smak nie tylko samego ścigania, ale też całej nomenklatury i otoczki rajdowej, która jest uniwersalna dla rajdów cross-country w Polsce i zagranicą – to niezwykle cenne doświadczenie!

  czytaj więcej » 0


 • Baja Drawsko 2014 - Mistrzostwa i Puchar Polski w Rajdach Terenowych - już za nami. Zjechały wspaniałe zespoły i wyjątkowi zawodnicy. Nie brakowało emocji. Świetna organizacja i przyjaźni organizatorzy. To tak w skrócie. Tymczasem przygotowałam krotką zapowiedź filmową z tegorocznego Rajdu Baja Drawsko. Zapraszam, a wkrótce dłuższy film.

  czytaj więcej » 0


 • Drugi dzień zmagań uczestników Baja Drawsko dobiegł końca. Nie był to łatwy dzień. Zawodnicy zmagali się z trudnym terenem poligonu drawskiego na którym wytyczone zostały odcinki specjalne. Nie obyło się bez niespodzianek. Kilka załóg musiało wycofać się z rajdu ze względu na problemy ze swoimi pojazdami. Jak mówią sami zawodnicy poligon drawski zawsze zaskakuje, tak było również i tym razem.

  czytaj więcej » 0


 • Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęły się przygotowania do Rajdu, który odbędzie się w okolicach Ełku na terenach użyczonych przez Gminę Stare Juchy. Czekają tu na was niespotykanie różnorodne odcinki specjalne, przebiegające przez wydmy, bagna i koryto rzeczki.

  czytaj więcej » 1


 • Tegoroczny Motopiknik w Olsztynie będzie wyjątkowy! Jest bowiem powód – będzie to jubileuszowa, 20. edycja tej wielkiej imprezy motoryzacyjnej. 14. czerwca (zaklepcie sobie już termin!) na lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będzie dosłownie wszystko, co tylko związane jest z motoryzacją. Będzie też offroad i to w sowitej dawce.

  czytaj więcej » 0


Suzuki - czytaj więcej

Suzuki - galeria zdjęć

Suzuki - zobacz inne zdjęcia »


Suzuki - grupy tematyczne:

ReklamaSuzuki - ogłoszenia

Suzuki - quady użytkowników

KQ 750 

  

Suzuki - zobacz quady