Quad Suzuki KingQuad 750, Suzuki KingQuad 700, Suzuki Eiger, Suzuki QuadRacer, Suzuki QuadSport

Suzuki
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Quad Suzuki KingQuad 750, Suzuki KingQuad 700, Suzuki Eiger, Suzuki QuadRacer, Suzuki QuadSport Suzuki KingQuad 750. Dział poświęcony quadom marki Suzuki - Suzuki KingQuad 700, Suzuki Eiger, Suzuki QuadRacer, Suzuki QuadSport, QuadRunner. W tym dziale znajdziesz informacje o quadach przeprawowych, z napędem 4x4 jak i o quadach do sportów wyczynowych z napędem na tylną oś. • Zapraszam do udziału w rajdzie i zarazem do aktywnego świętowania kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości w malowniczych terenach Mazur Garbatych, na terenach gospodarstwa Szarek. Impreza będzie miała charakter zlotu składkowego z próbami przeprawowymi. Trasa krótka, ale bogata w wszelkiego rodzaju twory natury. Uczestnicy będą mogli rywalizować w 4 klasach.

  czytaj więcej » 0


 • Zapraszam do obejrzenia galerii zdjeć z WB4. Wschodnie Bezdroża to impreza organizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka koło Białegostoku. W tym roku odbyłą się czwarta edycja, na którą przybyło 120 załóg w pięciu kategoriach!

  czytaj więcej » 0


 • Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w Gródku koło Białegostoku w dniach 15 - 16 sierpnia 2014r. W zmaganiach wzięło udział 120 załóg - samochody i quady. Zawodnicy startowali w 5 kategoriach.

  czytaj więcej » 0


 • W dniach 08-09.08.2014 w Jänschwalde w Niemczech odbył się 24-godzinny wyścig GORM24, czyli German Off-Road Masters. Tego typu wyścig oglądałam pierwszy raz. Emocji i determinacji zawodników nie sposób było nie zauważyć. W piątek można było oglądać mnóstwo różnych pojazdów, ale już w sobotę na trasie została ich niewielka ilość.

  czytaj więcej » 0


 • Zobaczcie filmowe zaproszenie do udziału w imprezie Wschodnie Bezdroża 4 - rajdu, na ktorym każdy znajdzie coś dla siebie! Rywalizacja będzie prowadzona w podziale na kategorie, które pozwolą Wam sprawdzić siebie i swój pojazd, niezależnie od stopnia jego dostosowania do zabawy w terenie ;-) Zapraszamy również quady! 

  czytaj więcej » 0


Suzuki - czytaj więcej

Suzuki - galeria zdjęć

Suzuki - zobacz inne zdjęcia »


Suzuki - grupy tematyczne:

ReklamaSuzuki - ogłoszenia

Suzuki - quady użytkowników

KQ 750 

  

Suzuki - zobacz quady