Daihatsu Feroza
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Daihatsu Feroza, daihatsu feroza opinie, daihatsu feroza off roadDaihatsu Feroza. Samochód cieszący się dobrą opinią użytkowników, idealny do zabaw w terenie - Daihatsu Feroza off road. Znajdziesz tu informacje od innych posiadaczy aut Daihatsu Feroza opinie. Miłosnicy tego modelu oraz osoby, które szukają o nim informacje, w tym dziale znajdą ciekawe testy, oceny oraz opinie przygotowane przez posiadaczy i użytkowników tego auta. Poniżej znajdziecie wiadomości, wątki oraz zdjęcia, na którym pojawia się Daihatsu Feroza.
  • Misja zkńczona sukcesem - przybyło ok 170 załóg z całej Polski, na bankiecie andrzejkowym bawiło się ok 400 osób! Duch Puszczy 2013 przeszedł do historii. Planujemy już wersję 2014 ;-) Wyniki i kilka fotek w z gościnnej podlaskiej ziemi załączeniu.

    czytaj więcej » 0


  • Tym razem postanowiliśmy zrobić wyprawę off road na Krym. Zapakowaliśmy się do Daihatsu Feroza i w drogę! Dojazd z Tarnopola liczył 1200 km, wszyscy byli pełni entuzjazmu więc przejechaliśmy bez noclegu! Przybyliśmy do Teodozji, wzięliśmy w pensjonacie przytulny pokój i zapadliśmy w sen. Następnego dnia pojechaliśmy nad Morze Azowskie w pobliżu Semysotka i obejrzeliśmy Twierdzą Arbacką.

    czytaj więcej » 2


Daihatsu Feroza - czytaj więcej


Daihatsu Feroza - grupy tematyczne:

ReklamaDaihatsu Feroza - ogłoszenia

Daihatsu Feroza - samochody użytkowników

   

Daihatsu Feroza - zobacz samochody