Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczne

Land Rover Discovery
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczneLand Rover Discovery - samochód kultowy. Kto nie pamięta żółtych samochodów tej marki przedzierających się przez dżunglę w rajdach Camel Trophy?! Wyznawcy Zielonego Jajka twierdzą, że nie ma lepszego samochodu na wyprawy czy innych form off road - land rover discovery opinie. Producent oferuje obecnie Discovery IV generacji - ciekawe, czy będą cieszyły się tak znakomitymi opiniami jak jego poprzednicy, sprawdź land rover discovery dane techniczne. Land Rover Discovery to jest to!

 • Mówią, że każda historia ma swój początek i swój koniec, że każde przeżycie wcześniej czy później posiądzie znamiona apokalipsy i zmarnieje gdzieś…gdzieś tam. To, z której strony zacznie smakować (lub wręcz mdlić) Wam moja historia zależy od samego opowiadającego (czyli mnie), a więc pozwólcie, że zaproszę Was w pewną podróż, w świat niekoniecznie bajeczny, nie do końca normalny, często nieprzemyślany…

  czytaj więcej » 0


 • Pomysł, który wpadł nam do głowy podczas ostatniego sylwestra właśnie wchodzi w etap realizacji. W środę 30 lipca 2014r o godzinie 18:00 ruszamy, aby zobaczyć Kazbek przy wschodzie słońca, zasmakować lokalnych gruzińskich smakołyków i poznać kolejnych ciekawych ludzi. Zapakowani tradycyjnie po dach, sprawdzamy jeszcze raz czy mamy kasę, dokumenty, dzieci i ruszamy.

  czytaj więcej » 0


 • Zapraszam do obejrzenia galerii zdjeć z WB4. Wschodnie Bezdroża to impreza organizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka koło Białegostoku. W tym roku odbyłą się czwarta edycja, na którą przybyło 120 załóg w pięciu kategoriach!

  czytaj więcej » 0


 • Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w Gródku koło Białegostoku w dniach 15 - 16 sierpnia 2014r. W zmaganiach wzięło udział 120 załóg - samochody i quady. Zawodnicy startowali w 5 kategoriach.

  czytaj więcej » 0


 • Sokółka to miasteczko, które chyba do końca życia będzie mi się kojarzyć z offroadem i świetną zabawą. Pierwszy raz zawitałam tam 2 lata temu w roli sędziego na Sokółka Eco Challenge spod znaku Adrenalinki i Polskiej Ligi Przeprawowej. Rok później byłam tajnym współpracownikiem chłopaków organizujących WST Sokółka 1200 Challenge. W tym roku… No cóż, Wschodnie Mistrzostwa Off-Road odbyły się niestety beze mnie... 

  czytaj więcej » 0


Land Rover Discovery - czytaj więcej

Land Rover Discovery - galeria zdjęćLand Rover Discovery - zobacz inne zdjęcia »


Land Rover Discovery - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Zderzak pod wyciągarkę, bagażnik wyprawowy, progi pod hilifta, zderzak skrzynkowy - słowem uzbrojeni…»

7 użytkowników | 7 wątków

subskrybuj:

Land Rover 4x4 to grupa dla wszystkich fanów marki i samochodów terenowych. Na Land Rover forum może…»

15 użytkowników | 20 wątków

ReklamaLand Rover Discovery - ogłoszenia

Land Rover Discovery - samochody użytkowników

Oktan 

Angol 

  

Land Rover Discovery - zobacz samochody