Land Rover Discovery
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczneLand Rover Discovery - samochód kultowy. Kto nie pamięta żółtych samochodów tej marki przedzierających się przez dżunglę w rajdach Camel Trophy?! Wyznawcy Zielonego Jajka twierdzą, że nie ma lepszego samochodu na wyprawy czy innych form off road - land rover discovery opinie. Producent oferuje obecnie Discovery IV generacji - ciekawe, czy będą cieszyły się tak znakomitymi opiniami jak jego poprzednicy, sprawdź land rover discovery dane techniczne. Land Rover Discovery to jest to!

 • Po dłużej przerwie postanawiamy podjąć próbę ponownego wjechania w syberyjską rzeczywistość, ponownie chcemy zmierzyć się ze swoimi słabościami. Podobnie, jak w 2012 roku, wspiera nas niezawodny Leszek Chrupek z Auto Chrupek Serwis, który nie tylko doprowadził auto do stanu używalności, ale też wprowadził wiele modyfikacji i usprawnień przed tegoroczną próbą (dodatkowy zbiornik paliwa, nowa instalacja elektryczna z podłączeniem dwuakumulatorowym, blokada mostów, i wiele innych). 

  czytaj więcej » 1


 • W ostatni weekend lutego pojechaliśmy na Ukrainę zdobyć Czarna Repę i Połoninę Pikuja. O ile połoninę zaliczyliśmy bez większych kłopotów bo nie było śniegu to wjazd na Czarną trwal blisko 3 godziny i poległy w tym dwie wyciągarki (dokładnie mój hebel, zresztą nowy odmówił posłuszeństwa). 

  czytaj więcej » 1


 • Dzień dobry! Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich miłośników wypraw 4x4 na nasz pokaz slajdów z dwumiesięcznej podróży po Armenii i Gruzji. Przemierzyliśmy naszą terenówką oba te kraje, docierając w ciekawe niedostępne miejsca. Może nasz pokaz zainteresuje osoby związane z portalem wterenie.pl. 

  czytaj więcej » 0


 • W Dniu Kobiet zapraszamy na turystyczną imprezę Nadwarciańskim Szlakiem. Tym razem udamy się także na naszą Wyżynę ale od północnej, mniej znanej strony czyli na Jurę Wieluńską. Trasa prowadzi w większości drogami szutrowymi, teren bardziej płaski niż na Jurze K-Cz czasem lekko podmokły :)

  czytaj więcej » 1


 • Zapraszamy do nowego cyklu imprez przeprawowych jakim jest Towarzyska Liga Terenowa. Mnóstwo koleżeństwa i minimum rywalizacji w ciekawym i wymagającym terenie. Zaczynamy już 8 marca od Zmotki Zimą aby poprzez majowe Zmociątko, czerwcowe Squszewskie Komarki zafiniszować na październikowej Zmocie Challenge. 

  czytaj więcej » 0


Land Rover Discovery - czytaj więcej

Land Rover Discovery - galeria zdjęćLand Rover Discovery - zobacz inne zdjęcia »


Land Rover Discovery - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Zderzak pod wyciągarkę, bagażnik wyprawowy, progi pod hilifta, zderzak skrzynkowy - słowem uzbrojeni…»

7 użytkowników | 7 wątków

subskrybuj:

Land Rover 4x4 to grupa dla wszystkich fanów marki i samochodów terenowych. Na Land Rover forum może…»

14 użytkowników | 20 wątków

ReklamaLand Rover Discovery - ogłoszenia

Land Rover Discovery - samochody użytkowników

Angol 

traktor wyprawo… 

   

Land Rover Discovery - zobacz samochody