Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczne

Land Rover Discovery
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczneLand Rover Discovery - samochód kultowy. Kto nie pamięta żółtych samochodów tej marki przedzierających się przez dżunglę w rajdach Camel Trophy?! Wyznawcy Zielonego Jajka twierdzą, że nie ma lepszego samochodu na wyprawy czy innych form off road - land rover discovery opinie. Producent oferuje obecnie Discovery IV generacji - ciekawe, czy będą cieszyły się tak znakomitymi opiniami jak jego poprzednicy, sprawdź land rover discovery dane techniczne. Land Rover Discovery to jest to!

 • Zapraszam do obejrzenia galerii zdjeć z WB4. Wschodnie Bezdroża to impreza organizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka koło Białegostoku. W tym roku odbyłą się czwarta edycja, na którą przybyło 120 załóg w pięciu kategoriach!

  czytaj więcej » 0


 • Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w Gródku koło Białegostoku w dniach 15 - 16 sierpnia 2014r. W zmaganiach wzięło udział 120 załóg - samochody i quady. Zawodnicy startowali w 5 kategoriach.

  czytaj więcej » 0


 • Sokółka to miasteczko, które chyba do końca życia będzie mi się kojarzyć z offroadem i świetną zabawą. Pierwszy raz zawitałam tam 2 lata temu w roli sędziego na Sokółka Eco Challenge spod znaku Adrenalinki i Polskiej Ligi Przeprawowej. Rok później byłam tajnym współpracownikiem chłopaków organizujących WST Sokółka 1200 Challenge. W tym roku… No cóż, Wschodnie Mistrzostwa Off-Road odbyły się niestety beze mnie... 

  czytaj więcej » 0


 • Zobaczcie filmowe zaproszenie do udziału w imprezie Wschodnie Bezdroża 4 - rajdu, na ktorym każdy znajdzie coś dla siebie! Rywalizacja będzie prowadzona w podziale na kategorie, które pozwolą Wam sprawdzić siebie i swój pojazd, niezależnie od stopnia jego dostosowania do zabawy w terenie ;-) Zapraszamy również quady! 

  czytaj więcej » 0


 • Dawno, dawno temu… No, może nie tak dawno, bo raptem miesiąc temu, a dokładniej 14. czerwca. Za górami, za lasami… No, może nie za górami, ale lasów to akurat w okolicy jest pod dostatkiem. Żyła sobie księżniczka… No, może nie księżniczka, bo do księżniczki to mi wyjątkowo daleko. No dobra, co ja Wam tu będę bajki opowiadać! Lepiej opowiem, jak było naprawdę na „Strefie Kurzu” na XX Motopikniku w Olsztynie

  czytaj więcej » 0


Land Rover Discovery - czytaj więcej

Land Rover Discovery - galeria zdjęćLand Rover Discovery - zobacz inne zdjęcia »


Land Rover Discovery - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Zderzak pod wyciągarkę, bagażnik wyprawowy, progi pod hilifta, zderzak skrzynkowy - słowem uzbrojeni…»

7 użytkowników | 7 wątków

subskrybuj:

Land Rover 4x4 to grupa dla wszystkich fanów marki i samochodów terenowych. Na Land Rover forum może…»

15 użytkowników | 20 wątków

ReklamaLand Rover Discovery - ogłoszenia

Land Rover Discovery - samochody użytkowników

Oktan 

Angol 

  

Land Rover Discovery - zobacz samochody