Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczne

Land Rover Discovery
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Land Rover Discovery, land rover discovery opinie, land rover discovery dane techniczneLand Rover Discovery - samochód kultowy. Kto nie pamięta żółtych samochodów tej marki przedzierających się przez dżunglę w rajdach Camel Trophy?! Wyznawcy Zielonego Jajka twierdzą, że nie ma lepszego samochodu na wyprawy czy innych form off road - land rover discovery opinie. Producent oferuje obecnie Discovery IV generacji - ciekawe, czy będą cieszyły się tak znakomitymi opiniami jak jego poprzednicy, sprawdź land rover discovery dane techniczne. Land Rover Discovery to jest to!

 • Pierwsza edycja Wyczynowych Mistrzostw Off-Road 4x4 odbyła się w czerwcu, w Górach Sowich. Organizatorzy rajdu, zachęceni sukcesem czerwcowej imprezy postanowili zorganizować drugą edycję. Off-roadowe samochody i quady ponownie zjadą się w Góry Sowie, w dniach 7-8 listopada.

  czytaj więcej » 0


 • Rosja...największy kraj naszego globu. W sytuacji przedobecnej, a więc tej, w której my wybieraliśmy się na jej terytorium, najwięcej obaw i koszmarów przywiązaliśmy do formalnej strony naszej ekspedycji, a więc do pozytywnego zgromadzenia tych dokumentów, które umożliwić miały realizację naszych zamierzeń.

  czytaj więcej » 0


 • Mówią, że każda historia ma swój początek i swój koniec, że każde przeżycie wcześniej czy później posiądzie znamiona apokalipsy i zmarnieje gdzieś…gdzieś tam. To, z której strony zacznie smakować (lub wręcz mdlić) Wam moja historia zależy od samego opowiadającego (czyli mnie), a więc pozwólcie, że zaproszę Was w pewną podróż, w świat niekoniecznie bajeczny, nie do końca normalny, często nieprzemyślany…

  czytaj więcej » 0


 • Pomysł, który wpadł nam do głowy podczas ostatniego sylwestra właśnie wchodzi w etap realizacji. W środę 30 lipca 2014r o godzinie 18:00 ruszamy, aby zobaczyć Kazbek przy wschodzie słońca, zasmakować lokalnych gruzińskich smakołyków i poznać kolejnych ciekawych ludzi. Zapakowani tradycyjnie po dach, sprawdzamy jeszcze raz czy mamy kasę, dokumenty, dzieci i ruszamy.

  czytaj więcej » 0


 • Zapraszam do obejrzenia galerii zdjeć z WB4. Wschodnie Bezdroża to impreza organizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka koło Białegostoku. W tym roku odbyłą się czwarta edycja, na którą przybyło 120 załóg w pięciu kategoriach!

  czytaj więcej » 0


Land Rover Discovery - czytaj więcej

Land Rover Discovery - galeria zdjęćLand Rover Discovery - zobacz inne zdjęcia »


Land Rover Discovery - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Zderzak pod wyciągarkę, bagażnik wyprawowy, progi pod hilifta, zderzak skrzynkowy - słowem uzbrojeni…»

7 użytkowników | 7 wątków

subskrybuj:

Land Rover 4x4 to grupa dla wszystkich fanów marki i samochodów terenowych. Na Land Rover forum może…»

16 użytkowników | 20 wątków

ReklamaLand Rover Discovery - ogłoszenia

Land Rover Discovery - samochody użytkowników

Oktan 

Angol 

  

Land Rover Discovery - zobacz samochody