Łada Niva
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Łada Niva, łada niva opinie, łada niva off roadŁada Niva off road. Doskonały samochód do rozpoczęcia przygody z terenem. Łada Niva ze stałym napędem 4x4, niewielką masą może dać kierowcy wiele satysfakcji z jazdy off road. Łada Niva opinie - poznaj zdanie innych fanów marki. Jeśli szukasz ciekawych informacji od osób, które jeżdżą tym autem to w tym miejscu znajdziesz wiele ciekawych porad, opinii oraz wiadomości ze świata off-road, w którym często pojawia się Łada Niva.
 • W Dniu Kobiet zapraszamy na turystyczną imprezę Nadwarciańskim Szlakiem. Tym razem udamy się także na naszą Wyżynę ale od północnej, mniej znanej strony czyli na Jurę Wieluńską. Trasa prowadzi w większości drogami szutrowymi, teren bardziej płaski niż na Jurze K-Cz czasem lekko podmokły :)

  czytaj więcej » 1


 • Zapraszamy do obejrzenia świetnego filmu w wykonaniu Terenwizji z naszej imprezy andrzejkowej ;-) Duch Puszczy to cykliczna impreza organizowana przez Podlasie 4x4 na terenie gminy Gródek. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę Trenwizji! Dziękujemy za fajna relację i zapraszamy w listopadzie ;-)

  czytaj więcej » 0


 • Tegoroczny Motopiknik w Olsztynie będzie wyjątkowy! Jest bowiem powód – będzie to jubileuszowa, 20. edycja tej wielkiej imprezy motoryzacyjnej. 14. czerwca (zaklepcie sobie już termin!) na lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będzie dosłownie wszystko, co tylko związane jest z motoryzacją. Będzie też offroad i to w sowitej dawce.

  czytaj więcej » 0


 • Ogarniamy się w 10 min. Kuba już na nas czeka. Kładziemy torby do bagażnika. Jeszcze tylko sprawdzę czy Maverick dobrze przypięty na lawecie i w drogę. W Grajewie zajeżdżamy na kawę do Orlenu, gdzie spotykamy ełckiego off roadowca. Za Białymstokiem, co chwile mijały nas kolumny terenówek podążających na rajd. To znak że jedziemy w dobrym kierunku.

  czytaj więcej » 0


 • Misja zkńczona sukcesem - przybyło ok 170 załóg z całej Polski, na bankiecie andrzejkowym bawiło się ok 400 osób! Duch Puszczy 2013 przeszedł do historii. Planujemy już wersję 2014 ;-) Wyniki i kilka fotek w z gościnnej podlaskiej ziemi załączeniu.

  czytaj więcej » 0


Łada Niva - czytaj więcej


Łada Niva - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Rosyjskie samochody terenowe to miejsce dla posiadaczy i fanów terenówek takich jak Łada, Uaz czy Ga…»

14 użytkowników | 48 wątków

ReklamaŁada Niva - ogłoszenia

Łada Niva - samochody użytkowników

Ładziana 

Ni(e)viasta 

 

Łada Niva - zobacz samochody