Łada Niva, łada niva opinie, łada niva off road

Łada Niva
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Łada Niva, łada niva opinie, łada niva off roadŁada Niva off road. Doskonały samochód do rozpoczęcia przygody z terenem. Łada Niva ze stałym napędem 4x4, niewielką masą może dać kierowcy wiele satysfakcji z jazdy off road. Łada Niva opinie - poznaj zdanie innych fanów marki. Jeśli szukasz ciekawych informacji od osób, które jeżdżą tym autem to w tym miejscu znajdziesz wiele ciekawych porad, opinii oraz wiadomości ze świata off-road, w którym często pojawia się Łada Niva.
 • W dniach 13-15 czerwca odbył się V Podlaski Piknik Offroadowy. W tym roku tak jak w ubiegłym imprezę organizowały wspólnie stowarzysznia Kolno 4x4 i Podlasie 4x4. Zawody były rozgrywane w okolicy Kolna a Baza Rajdu mieściła się w przepięknie położonym hotelu Kozioł we wsi o tej samej nazwie nad rzeką Pisą.

  czytaj więcej » 0


 • Imprezy nie trzeba specjalnie reklamować, ma już swoją renomę :) Jeżeli ktoś jeszcze o niej nie słyszał: impreza o charakterze przepawowym, połączona ze zlotem w przepięknej okolicy Gródka k/Białegostoku. Jeździmy non stop 30 godzin. A na zakończenie tradycyjnie, jak to na Podlasiu, wspaniała uczta i zabawa do rana! 

  czytaj więcej » 1


 • Do tego, by spędzić cały dzień w terenie, w dodatku doskonale się bawiąc, wcale nie potrzeba wielokilometrowej trasy. Będziemy o tym przekonywać podczas XX Motopikniku, gdzie dla wszystkich offroadowców przygotowaliśmy „Strefę Kurzu No Limit”. Niezależnie od tego, czym jeździcie będziecie mogli liczyć na fajną zabawę, sporą dawkę adrenaliny oraz nutkę zdrowej rywalizacji.

  czytaj więcej » 0


 • Już niedługo V Podlaski Piknik Off-Roadowy - święto 4x4 na Podlasiu! W tym roku ponownie organizatorami imprezy są Kolno 4x4 i Podlasie 4x4. Zapraszamy 13-15 czerwca 2014 do Kolna! Zapraszamy do obejrzenia filmu z ubiegłorocznej edycji.

  czytaj więcej » 0


 • Po raz kolejny Stowarzyszenie Przyjaciół Sportu Kartingowego „MOTOKART” zorganizowało świetną imrezę przeprawową. Honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Suwałki. Próby rozlokowano na nowych terenach położonych w gminach Jeleniewo i Rutka Tartak. Oczywiście nie mogło zabraknąć rownież prób na słynnej żwirowni Krzywólka na obrzeżach Suwałk. 

  czytaj więcej » 0


Łada Niva - czytaj więcej


Łada Niva - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Rosyjskie samochody terenowe to miejsce dla posiadaczy i fanów terenówek takich jak Łada, Uaz czy Ga…»

15 użytkowników | 50 wątków

ReklamaŁada Niva - ogłoszenia

Łada Niva - samochody użytkowników

Ładziana 

Ni(e)viasta 

 

Łada Niva - zobacz samochody