Suzuki Vitara
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Suzuki Vitara, suzuki vitara opinie, suzuki vitara off roadSuzuki Vitara - jeden z popularniejszych samochodów off road. Niewielkie rozmiary i dynamiczny silnik Vitary sprawiają, że auto doskonale sprawdza się w terenie. Poznaj suzuki vitara opinie użytkowników naszego portalu. Dla fanów tego auta piszemy jak to auto radzi sobie podczas rajdów terenowych w suzuki vitara off road. Sprawdź opinie i oceny użytkowników Suzuki Vitara oraz wiadomości, wątki i zdjęcia dotyczące tego auta. Miłośnicy Vitary znajdą tutaj wszelkie niezbędne informacje.


 • Pierwsza eliminacja cyklu RMF MAXXX Rally tuż tuż! Za tydzień na terenie gminy Kroczyce rozegrane zostaną odcinki specjalne o zróżnicowanej nawierzchni i łącznej długości blisko 80 km, które osobiście układał nasz dakarowiec Dariusz Żyła. Dzięki procedurom rajdowym wypracowanym przez PZM zawodnicy będą mogli poczuć smak nie tylko samego ścigania, ale też całej nomenklatury i otoczki rajdowej, która jest uniwersalna dla rajdów cross-country w Polsce i zagranicą – to niezwykle cenne doświadczenie!

  czytaj więcej » 0


 • Będzie to VIII Zlot na naszym terenie, długość tras zależeć będzie od pogody, zdjęcia i filmy można zobaczyć na naszej stronie na FB, na razie jesteśmy w trakcie poszukiwania sponsorów, dla wszystkich znajdzie się coś ciekawego nie wszyscy będą musieli jechać w błoto, mile widziane rodziny z dziećmi

  czytaj więcej » 0


 • Zapraszamy do nowego cyklu imprez przeprawowych jakim jest Towarzyska Liga Terenowa. Mnóstwo koleżeństwa i minimum rywalizacji w ciekawym i wymagającym terenie. Zaczynamy już 8 marca od Zmotki Zimą aby poprzez majowe Zmociątko, czerwcowe Squszewskie Komarki zafiniszować na październikowej Zmocie Challenge. 

  czytaj więcej » 0


 • Bitwa na marki, to impreza o charakterze turystyczno-sportowym w formie zlotu, przeznaczona dla posiadaczy samochodów terenowych. Naszym celem jest integracja środowiska Off Road oraz promocja aktywnych form wypoczynku na świeżym powietrzu, poprzez wspólną zabawę z elementami rywalizacji. Na naszym zlocie, każdy znajdzie coś dla siebie!

  czytaj więcej » 0


 • Tegoroczny Motopiknik w Olsztynie będzie wyjątkowy! Jest bowiem powód – będzie to jubileuszowa, 20. edycja tej wielkiej imprezy motoryzacyjnej. 14. czerwca (zaklepcie sobie już termin!) na lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będzie dosłownie wszystko, co tylko związane jest z motoryzacją. Będzie też offroad i to w sowitej dawce.

  czytaj więcej » 0


Suzuki Vitara - czytaj więcej


Suzuki Vitara - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Suzuki 4x4 to grupa stworzona dla wszystkich fanów marki i samochodów terenowych Suzuki. Jeśli jeste…»

12 użytkowników | 1 wątków

ReklamaSuzuki Vitara - ogłoszenia

Suzuki Vitara - samochody użytkowników

Vitek 

Viki 

   

Suzuki Vitara - zobacz samochody