Suzuki Vitara, suzuki vitara opinie, suzuki vitara off roadSuzuki Vitara - jeden z popularniejszych samochodów off road. Niewielkie rozmiary i dynamiczny silnik Vitary sprawiają, że auto doskonale sprawdza się w terenie. Poznaj suzuki vitara opinie użytkowników naszego portalu. Dla fanów tego auta piszemy jak to auto radzi sobie podczas rajdów terenowych w suzuki vitara off road. Sprawdź opinie i oceny użytkowników Suzuki Vitara oraz wiadomości, wątki i zdjęcia dotyczące tego auta. Miłośnicy Vitary znajdą tutaj wszelkie niezbędne informacje.


Suzuki Vitara - aktualności


Yamaha

Rajd Imieniem Jana z Kolna

Stowarzyszenie Kolno 4x4 zaprasza na Rajd im. Jana z Kolna. Dodatową atrakcją dla uczestników i gości impezy bedzie możliwość obserwowania Wrak Race a także Festyn im. Jana z Kolna!   

Zmota

Ełkstremalna Rajza 2015 - Fotorelacja, wyniki

Zawodnicy mieli do przejechania pętlę o długości 109km. Do pokonania było 10 prób: Trial, Maraton, Pogrom, Sokół, Garbaś, Lisia Nora, Wydmy, Krzywy Kanion, Coolacko i Basen, na których można było zdobyć 120 punktów. 1

Zmota

Carmont Baja Drawsko Kalisz

Od dnia 10 marca dostępne są regulaminy i formularze zgłoszeń dla zawodników chcących wziąć udział w rajdzie Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski. Rajd będzie stanowił 1. rundę Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach …

Yamaha

Zupełnie nowa - Polska Liga Terenowa

Tego jeszcze w Polsce nie było! Różne części kraju, różne tereny, różne rajdy, różni organizatorzy – a jednak wszystko pod jednym szyldem. Taka właśnie jest Polska Liga Terenowa, która startuje już w kwietniu. 

Suzuki Vitara

IX Pajęczański Zlot Konstruktorów i Posiadaczy Vitar

Pajęczno w Polsce znane jest w 2 kręgach, zlotów żywych koni i zlotów koni mechanicznych :-) To będzie IX zlot organizowany w Pajęcznie. Na początku był to zlot "Konstruktorów Vitar" ale z czasem zmienił się na "Konstruktorów i Posiadaczy Vitar", sta…

Suzuki Vitara

Finał WOŚP Kolno 4x4

W tym roku organizatorem 23. finału WOŚP w Kolnie było Stowarzyszenie Kolno 4x4 przy współpracy z KOKiS. W parku atrakcją była jazda terenówkami oraz pokaz kolneńskich strażaków.

Zmota

Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2014 Wygoda Team 4x4 Łomża 4x4

Film z wczorajszej Terenowej Integracji dla Choinki. Imprezę zorganizowały wspólnie Wygoda Team 4x4 i Łomża Team 4x4. Impreza odbywała się w okolicy byłego poligonu wojskowego w Czerwonym Borze. 

Zmota

Ostatni dzwonek – Zachodniopomorskie Mistrzostwa OffRoad tuż tuż!

14-15. listopada – a zatem już bardzo, bardzo niedługo, rozegrają się Zachodniopomorskie Mistrzostwa Offroad. Lista startowa już się zapełnia, ale trochę wolnych miejsc jeszcze zostało. Jeśli jeszcze Cię na tej liście nie ma, to czytaj dalej ;)

Suzuki Vitara - galeria zdjęć


Suzuki Vitara - więcej zdjęć »

Suzuki Vitara - grupy tematyczne:


Suzuki Vitara - samochody użytkowników

Suzuki 

Suzuki

Vitek 

Vitek

Suzuki Vitara - zobacz Suzuki Vitara»