Suzuki Vitara, suzuki vitara opinie, suzuki vitara off road

Suzuki Vitara
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Suzuki Vitara, suzuki vitara opinie, suzuki vitara off roadSuzuki Vitara - jeden z popularniejszych samochodów off road. Niewielkie rozmiary i dynamiczny silnik Vitary sprawiają, że auto doskonale sprawdza się w terenie. Poznaj suzuki vitara opinie użytkowników naszego portalu. Dla fanów tego auta piszemy jak to auto radzi sobie podczas rajdów terenowych w suzuki vitara off road. Sprawdź opinie i oceny użytkowników Suzuki Vitara oraz wiadomości, wątki i zdjęcia dotyczące tego auta. Miłośnicy Vitary znajdą tutaj wszelkie niezbędne informacje.


 • Zapraszam do obejrzenia galerii zdjeć z WB4. Wschodnie Bezdroża to impreza organizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka koło Białegostoku. W tym roku odbyłą się czwarta edycja, na którą przybyło 120 załóg w pięciu kategoriach!

  czytaj więcej » 0


 • Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w Gródku koło Białegostoku w dniach 15 - 16 sierpnia 2014r. W zmaganiach wzięło udział 120 załóg - samochody i quady. Zawodnicy startowali w 5 kategoriach.

  czytaj więcej » 0


 • Pogoda w czasie drugiego sierpniowego weekendu zafundowała startującym w II rundzie Towarzyskiej Ligi Terenowej czyli imprezie Squszewskie Komarki aurę jak na zamówienie. Przed samym rajdem solidnie popadało a w czasie zmagań temperatura sięgała 30 stopni Celsjusza powodując niejako mrożkowe doznania z przebywania w zamkniętej drewnianej skrzyni. Próby terenowe przygotowane przez ekipę adrenalinka.pl i wyszkowski Klub Topielec były bardzo wymagające

  czytaj więcej » 0


 • Sokółka to miasteczko, które chyba do końca życia będzie mi się kojarzyć z offroadem i świetną zabawą. Pierwszy raz zawitałam tam 2 lata temu w roli sędziego na Sokółka Eco Challenge spod znaku Adrenalinki i Polskiej Ligi Przeprawowej. Rok później byłam tajnym współpracownikiem chłopaków organizujących WST Sokółka 1200 Challenge. W tym roku… No cóż, Wschodnie Mistrzostwa Off-Road odbyły się niestety beze mnie... 

  czytaj więcej » 0


 • Zobaczcie filmowe zaproszenie do udziału w imprezie Wschodnie Bezdroża 4 - rajdu, na ktorym każdy znajdzie coś dla siebie! Rywalizacja będzie prowadzona w podziale na kategorie, które pozwolą Wam sprawdzić siebie i swój pojazd, niezależnie od stopnia jego dostosowania do zabawy w terenie ;-) Zapraszamy również quady! 

  czytaj więcej » 0


Suzuki Vitara - czytaj więcej


Suzuki Vitara - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Suzuki 4x4 to grupa stworzona dla wszystkich fanów marki i samochodów terenowych Suzuki. Jeśli jeste…»

14 użytkowników | 27 wątków

ReklamaSuzuki Vitara - ogłoszenia

Suzuki Vitara - samochody użytkowników

Suzuki 

Vitek 

  

Suzuki Vitara - zobacz samochody