Suzuki Vitara, suzuki vitara opinie, suzuki vitara off roadSuzuki Vitara - jeden z popularniejszych samochodów off road. Niewielkie rozmiary i dynamiczny silnik Vitary sprawiają, że auto doskonale sprawdza się w terenie. Poznaj suzuki vitara opinie użytkowników naszego portalu. Dla fanów tego auta piszemy jak to auto radzi sobie podczas rajdów terenowych w suzuki vitara off road. Sprawdź opinie i oceny użytkowników Suzuki Vitara oraz wiadomości, wątki i zdjęcia dotyczące tego auta. Miłośnicy Vitary znajdą tutaj wszelkie niezbędne informacje.


Suzuki Vitara - aktualności


Suzuki Vitara

Finał WOŚP Kolno 4x4

W tym roku organizatorem 23. finału WOŚP w Kolnie było Stowarzyszenie Kolno 4x4 przy współpracy z KOKiS. W parku atrakcją była jazda terenówkami oraz pokaz kolneńskich strażaków.

Zmota

Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2014 Wygoda Team 4x4 Łomża 4x4

Film z wczorajszej Terenowej Integracji dla Choinki. Imprezę zorganizowały wspólnie Wygoda Team 4x4 i Łomża Team 4x4. Impreza odbywała się w okolicy byłego poligonu wojskowego w Czerwonym Borze. 

Zmota

Ostatni dzwonek – Zachodniopomorskie Mistrzostwa OffRoad tuż tuż!

14-15. listopada – a zatem już bardzo, bardzo niedługo, rozegrają się Zachodniopomorskie Mistrzostwa Offroad. Lista startowa już się zapełnia, ale trochę wolnych miejsc jeszcze zostało. Jeśli jeszcze Cię na tej liście nie ma, to czytaj dalej ;)

Yamaha

Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road w Bobolicach

Po Wyczynowych Mistrzostwach Off-Road i Wschodnich Mistrzostwach Off-Road, przyszła kolej na trzecią imprezę z tej serii. Tym razem organizatorzy zapraszają na Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road do Bobolic. Rajd odbędzie się w dniach 14-15 listo…

Yamaha

WB4 - Gródek - galeria zdjęć z imprezy

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjeć z WB4. Wschodnie Bezdroża to impreza organizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka koło Białegostoku. W tym roku odbyłą się czwarta edycja, na którą przybyło 120 załóg w pięciu kategoriach!

Yamaha

Wschodnie Bezdroża 4 - oficjalny klip z rajdu

Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w Gródku koło Białegostoku w dniach 15 - 16 sierpnia 2014r. W zmaganiach wzięło udział 120 załóg - samochody i quady. Zawodnicy startowali w 5 kategoriach.

Zmota

III Squszewskie Komarki - relacja, zdjęcia

Pogoda w czasie drugiego sierpniowego weekendu zafundowała startującym w II rundzie Towarzyskiej Ligi Terenowej czyli imprezie Squszewskie Komarki aurę jak na zamówienie. Przed samym rajdem solidnie popadało a w czasie zmagań temperatura sięgała 30 s…

Zmota

Moja Sokółka - WsMOR zza komputera

Sokółka to miasteczko, które chyba do końca życia będzie mi się kojarzyć z offroadem i świetną zabawą. Pierwszy raz zawitałam tam 2 lata temu w roli sędziego na Sokółka Eco Challenge spod znaku Adrenalinki i Polskiej Ligi Przeprawowej. Rok później by…

Suzuki Vitara - galeria zdjęć


Suzuki Vitara - więcej zdjęć »

Suzuki Vitara - grupy tematyczne:


Suzuki Vitara - samochody użytkowników

Suzuki 

Vitek 

Suzuki Vitara - zobacz Suzuki Vitara»