Uaz
 
 
Subskrybuj: śledź temat

Uaz, uaz 4x4, uaz off road, uaz opinie, уаз 4х4 Uaz, samochód dla prawdziwych twardzieli, którzy śpą pod gołym niebem a myją się śniegiem. Uaz 4x4 (pisownia oryginalna уаз 4х4) to legenda wśród samochodów terenowych. Niewątpliwie przyczynił się do spopularyzowania uaz off-road w Polsce. Poczytaj uaz opinie użytkowników aut Uaz i podziel się swoimi. Sprawdź jak Uaz 4x4 radzi sobie w terenie i poznaj oceny i opinie posiadaczy tego auta terenowego. Poniżej znajdziesz najnowsze wiadomości, wątki i galerie, na których pojawia się Uaz.


 • Rok 2013 za nami. Do dziś nie doczyściłam dokładnie swoich czarnych glanów z błota. A było to błoto z różnych rajdów. Może nie było ich zbyt wiele, ale jednak. Zaczęliśmy od The Great Escape w Żaganiu, później było MT Rally, Bobek Trophy Reaktywacja, Breslau Poland, Baja Poland, Baja Żagań (Master Race) i na deser został Duch Puszczy. Taka szczęśliwa 7.

  czytaj więcej » 0


 • Piątek 29 listopada 2013 był dla mnie nie do zniesienia. Siedziałam jak na szpilkach i czekałam, aż Adam wróci z pracy, żebyśmy mogli ruszyć w drogę. Nagle dzwoni telefon. To Adam – „wychodzę dziś o 15-stej, za 20 minut będę w domu i ruszamy”. Jaka ulga, wszystko już przygotowałam do wyjazdu, tylko wrzucić do Jeepa i w drogę na Podlasie!

  czytaj więcej » 0


 • O Duchu Puszczy pisać jeszcze nie będę, ale tak w ogóle to z pewnością swoje napiszę. Trudno było by nie napisać. Póki co, wstawiam krótki zwiastun filmu, który zaczynamy montować. Materiału trochę jest, no ale skoro jechaliśmy prawie 800 km w jedną stronę, to materiał musi być. Mam nadzieję, że przy filmie będziecie równie dobrze się bawić jak na samej imprezie. 

  czytaj więcej » 0


 • Misja zkńczona sukcesem - przybyło ok 170 załóg z całej Polski, na bankiecie andrzejkowym bawiło się ok 400 osób! Duch Puszczy 2013 przeszedł do historii. Planujemy już wersję 2014 ;-) Wyniki i kilka fotek w z gościnnej podlaskiej ziemi załączeniu.

  czytaj więcej » 0


 • Już w najbliższą sobotę, 30 listopada, rusza największa w Polsce impreza off-roadowa Duch Puszczy 2013! Flagowy okręt stowarzyszenia Podlasie 4x4. Na starcie w Gródku zamelduje się 170 załóg! (słownie: sto siedemdziesiąt) - aut terenowych i quadów. Uczestnicy zjeżdżają z całej Polski - Poznań, Jarosław, Olsztyn, Warszawa, Białystok, Suwałki, Łomża, Kolno i wielu, wielu innych miejsc!

  czytaj więcej » 0


Uaz - czytaj więcej


Uaz - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Rosyjskie samochody terenowe to miejsce dla posiadaczy i fanów terenówek takich jak Łada, Uaz czy Ga…»

14 użytkowników | 48 wątków

ReklamaUaz - ogłoszenia

Uaz - samochody użytkowników

ivan 

UAZ 

 • Marka: Uaz »
 • Właściciel: bydlakkk »
 • Typ: off-roadkg
 • Silnik: dieselcm
 • Status: jeżdżę i jestem zadowolony
  

Uaz - zobacz samochody