Sprzęt biwakowy, akcesoria na biwak, wyposażenie biwakowe

Sprzęt turystyczny
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Sprzęt biwakowy, akcesoria na biwak, wyposażenie biwakoweDział poświęcony sprzętowi, który zabieramy ze sobą na wyprawy - sprzęt biwakowy. Namiot, śpiwór, matrerac, krzesełko, kuchenka, pojemnik na wodę i inne akcesoria na biwak. Dobre wyposażenie biwakowe pozwoli Ci w pełni cieszyć się z wyjazdu off road. A może planujesz wyposażenie swojego samochodu w wyprawową zabudowę wnętrza? Czytaj wiadomości w dziale Sprzęt turystyczny - tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.


 • Pogoda, a raczej brak tej zimowej skłonił mnie do następnej przeróbki. Padło na kuchnię. Nie tę domową, a tę na wyjazdy :) Co doszło nowego? stalowe mocowane na magnes zasobnik na przyprawy - torebki potrafiły się rozsypywać a jakoś nie jestem amatorem tik-taków :)

  czytaj więcej » 1


 • W końcu zebraliśmy się i zrobiliśmy film o tym jak wygląda nasza nowa roleta/markiza. Październikowa aura sprzyjała, słońce fajnie grzało. Roletę/markizę zrobiłem jakiś czas temu i już wiem, że muszę zmienić materiał na troszkę mocniejszy i cięższy. Mam nadzieję że mocowania wytrzymają.

  czytaj więcej » 2


 • Co nowego powstało? Mocowanie beczko-pralki na sporadycznie używanej, drabince. Kieszeń na przenośny turystyczny kibelek :) W początkowej fazie mocowanie beczko-pralki było za pomocą pasów ściągających ale beczka deformowała się. Ile takich "deformacji" wytrzymałaby to najstarsi górale nie wiedzą.

  czytaj więcej » 5


 • Przyzwyczailiście się już do moich zwariowanych pomysłów? Nie? No cóż, oto i następny :) "4 w 1" po różnych technicznych próbach w różnych opcjach paliwowych pozostaje jako "2 w 1" czyli jeśli coś jest do "wszystkiego" to jest do niczego :) Pozostała opcja koksownika-zdaje super egzamin no i opcja podstawki pod hi-lift-a. Opcji mini trapów nie testowałem, ale z racji długości chyba nie zdałyby egzaminu.

  czytaj więcej » 0


 • Turystyczny "koksownik" 4 w 1. Następny zwariowany mój pomysł. Tylko czy zwariowany gdy wieczory coraz chłodniejsze? Jak nazwać to "coś" grilo-koksowniko-ogniskowo podstawa pod hi-lifta? Zresztą może też posłużyć jako zabezpieczenie koła jako klin, może posłużyć jako mini trap lub w dobie modnych przezroczystych torebek... no nie to już przesada ;)

  czytaj więcej » 0


Sprzęt turystyczny - czytaj więcej

Sprzęt turystyczny - grupy tematyczne:

Reklama