Sprzęt biwakowy, akcesoria na biwak, wyposażenie biwakoweDział poświęcony sprzętowi, który zabieramy ze sobą na wyprawy - sprzęt biwakowy. Namiot, śpiwór, matrerac, krzesełko, kuchenka, pojemnik na wodę i inne akcesoria na biwak. Dobre wyposażenie biwakowe pozwoli Ci w pełni cieszyć się z wyjazdu off road. A może planujesz wyposażenie swojego samochodu w wyprawową zabudowę wnętrza? Czytaj wiadomości w dziale Sprzęt turystyczny - tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Sprzęt turystyczny - aktualności


Gotowanie na wyjeździe- nie sama podróżą człowiek żyje, zjeść też od czasu …

Są różne preferencje i szkoły jedzenia gdzieś w trasie, gdzieś na wyjeździe. Jednym wystarczy konserwa turystyczna lub zupka błyskawiczna, a innym coś więcej do jedzenia potrzeba.

Elektronarzędzia w twoim domu

Kiedy konieczne będzie wywiercenie dziury albopomoc przy skręcaniu mebli, warto posiadać swój własny kącik z niezbędnymi narzędziami i elektronarzędziami.

Jak wybrać bagażnik rowerowy do samochodu?

Sezon rowerowy w pełni, więc czas wybrać właściwybagażnik samochodowy do przewożenia jednośladów. Jaki będzie najlepszy?

Mitsubishi Pajero

Wyprawowe pokrowce na siedzenia.

Pchany chęcią posiadania, zdruzgotany kosmiczną ceną jednostkowa postanowiłem uszyć sam pokrowce na przednie siedzenia naszego Miska

Mitsubishi Pajero

Kuchnia w zabudowie/szufladzie w wyprawówce

I stało się :) Nowa, pod kątem turystycznym, modyfikacja/przeróbka naszego Miśka. Ile On jeszcze tych przeróbek/modyfikacji wytrzyma ;) Dotychczasowy panel kuchenny, który sprawdził się w niejednej turystycznej sytuacji, przejdzie w inne ręce i będzi…

Mitsubishi Pajero

Przygotowania do wyprawy-zabezpieczenia anty owadowe :)

Komary, meszki i inne latające potwory mogą skutecznie pozbawić nas błogiego leniuchowania czy też spokojnego snu. Aby zabezpieczyć się przed takimi latającymi, nocnymi stworami uszyłem, a w zasadzie skleiłem, moskitierę na okna/drzwi samochodowe.

Sprzęt turystyczny - grupy tematyczne: