Sprzęt biwakowy, akcesoria na biwak, wyposażenie biwakowe

Sprzęt turystyczny
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Sprzęt biwakowy, akcesoria na biwak, wyposażenie biwakoweDział poświęcony sprzętowi, który zabieramy ze sobą na wyprawy - sprzęt biwakowy. Namiot, śpiwór, matrerac, krzesełko, kuchenka, pojemnik na wodę i inne akcesoria na biwak. Dobre wyposażenie biwakowe pozwoli Ci w pełni cieszyć się z wyjazdu off road. A może planujesz wyposażenie swojego samochodu w wyprawową zabudowę wnętrza? Czytaj wiadomości w dziale Sprzęt turystyczny - tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.


 • Komary, meszki i inne latające potwory mogą skutecznie pozbawić nas błogiego leniuchowania czy też spokojnego snu. Aby zabezpieczyć się przed takimi latającymi, nocnymi stworami uszyłem, a w zasadzie skleiłem, moskitierę na okna/drzwi samochodowe.

  czytaj więcej » 0


 • Jako że jestem modernizującą, niespokojną osobą, wiecznie przerabiającą pod katem turystycznym naszego Miska, przyszła pora na .....podgrzewacz gazowy do wody. Chyba będzie to już ostateczna ;) wersja albo i nie :)

  czytaj więcej » 0


 • Tylna nadbudowa na bagażniku okazuje się za mała. Kolega podsunął mi pomysł aby zrobić owiewkę na bagażnik. Owiewka nie przydatna w terenie, wręcz może nawet przeszkadzać, ale na dojazdów - kach po czarnym ponoć korzystnie wpływa na zużycie paliwa. Ustalenie kąta owiewki bez tunelu aerodynamicznego ..... nie no żartuję :)

  czytaj więcej » 0


 • Trasa +/- wyznaczona, gromadzenie/uzupełnianie sprzętu turystycznego w zasadzie też zakończone. Przeglądy samochodów wyznaczone na połowę sierpnia, nic tylko jechać a doczekać się już nie możemy.

  czytaj więcej » 0


 • Pogoda, a raczej brak tej zimowej skłonił mnie do następnej przeróbki. Padło na kuchnię. Nie tę domową, a tę na wyjazdy :) Co doszło nowego? stalowe mocowane na magnes zasobnik na przyprawy - torebki potrafiły się rozsypywać a jakoś nie jestem amatorem tik-taków :)

  czytaj więcej » 1


Sprzęt turystyczny - czytaj więcej

Sprzęt turystyczny - grupy tematyczne:

Reklama