Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawowe

Relacje z rajdów
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawoweRajdy off road. Dział przeznaczony dla miłośników wszelkiego rodzaju rajdów samochodów z napędem 4x4, zarówno organizowanych profesjonalnie jak zawodów amatorskich - rajdy 4x4. Relacje uczestniów i organizatorów. Rajdy przeprawowe i terenowe. Zdjęcia, sylwetki zawodników, informacje przydatne przy organizacji rajdu - znajdziesz to wszystko w dziale Relacje z rajdów. Na portalu wterenie.pl znajdziesz również kalendarium imprez 4x4.


 • Pogoda w czasie drugiego sierpniowego weekendu zafundowała startującym w II rundzie Towarzyskiej Ligi Terenowej czyli imprezie Squszewskie Komarki aurę jak na zamówienie. Przed samym rajdem solidnie popadało a w czasie zmagań temperatura sięgała 30 stopni Celsjusza powodując niejako mrożkowe doznania z przebywania w zamkniętej drewnianej skrzyni. Próby terenowe przygotowane przez ekipę adrenalinka.pl i wyszkowski Klub Topielec były bardzo wymagające

  czytaj więcej » 0


 • W dniach 08-09.08.2014 w Jänschwalde w Niemczech odbył się 24-godzinny wyścig GORM24, czyli German Off-Road Masters. Tego typu wyścig oglądałam pierwszy raz. Emocji i determinacji zawodników nie sposób było nie zauważyć. W piątek można było oglądać mnóstwo różnych pojazdów, ale już w sobotę na trasie została ich niewielka ilość.

  czytaj więcej » 0


 • 200 załóg, 8 odcinków, ponad 1000 km, 20. raz w Europie i po raz pierwszy całkowicie w Polsce. Co to takiego? To Rajd Breslau, w którym wystartował niespotykany i jedyny w swoim rodzaju team- Sobota Rally. Zastanawiacie się, co to wszystko ma wspólnego z rodziną? Otóż właśnie to czyni ten team wyjątkowym. 

  czytaj więcej » 0


 • Sokółka to miasteczko, które chyba do końca życia będzie mi się kojarzyć z offroadem i świetną zabawą. Pierwszy raz zawitałam tam 2 lata temu w roli sędziego na Sokółka Eco Challenge spod znaku Adrenalinki i Polskiej Ligi Przeprawowej. Rok później byłam tajnym współpracownikiem chłopaków organizujących WST Sokółka 1200 Challenge. W tym roku… No cóż, Wschodnie Mistrzostwa Off-Road odbyły się niestety beze mnie... 

  czytaj więcej » 0


 • Za nami największy, najbardziej widowiskowy i jeden z najtrudniejszych rajdów terenowych – Breslau Poland 2014, który przyciąga co roku do naszego kraju zawodników z całej Europy. Alexander Kovatchev – Dyrektor Rajdu – dba o to, aby ciągle podnosić jego poziom. Nowoczesny system śledzenia (tracking), świetna logistyka i precyzyjny Rally Guide – przewodnik rajdowy, dostępny dla każdego na stronie rajdu. Świetny catering i….najlepsze na świecie zabezpieczenie medyczne naszego polskiego ORT. 

  czytaj więcej » 0


Relacje z rajdów - czytaj więcej

Relacje z rajdów - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Rajd Polski Kobiet forum. Zapraszamy uczestników , współorganizatorów i fanów imprez z cyklu Rajd Po…»

12 użytkowników | 2 wątków

subskrybuj:

Zmota Challenge forum. Grupa miłosników imprezy z cyklu Zmota Challenge oraz innych imprez spod znak…»

9 użytkowników | 1 wątków

subskrybuj:

Grupa dyskusyjna fanów imprez terenowo-turystycznych z cyklu 4x4 Family Adventure 2012. Weź udział w…»

8 użytkowników | 2 wątków

subskrybuj:

Magam Trophy 2012. Grupa dyskusyjna uczestników i fanów słynnego Rajdu Samochodów Terenowych organiz…»

6 użytkowników | 2 wątków

Relacje z rajdów - zobacz inne grupy

Reklama