Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawowe

Relacje z rajdów
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawoweRajdy off road. Dział przeznaczony dla miłośników wszelkiego rodzaju rajdów samochodów z napędem 4x4, zarówno organizowanych profesjonalnie jak zawodów amatorskich - rajdy 4x4. Relacje uczestniów i organizatorów. Rajdy przeprawowe i terenowe. Zdjęcia, sylwetki zawodników, informacje przydatne przy organizacji rajdu - znajdziesz to wszystko w dziale Relacje z rajdów. Na portalu wterenie.pl znajdziesz również kalendarium imprez 4x4.


 • Zakończony Rajd Maroko był okazją do treningu przed Dakarem. Co nie oznacza, że nie daliśmy z siebie wszystkiego. Trening, treningiem, jednak każdy wyścig jest na 120% nie tylko ze względu na wymagania jakie stawiamy sobie z ekipą, ale również ze względu na fanów, który oczekują wyników:)Zobaczcie sami jak wyglądał ostatni nasz rajd.

  czytaj więcej » 0


 • To nie było łatwe 226 km. Rafał Sonik na trasie czwartego etapu OiLibya Rally stracił amortyzator skrętu i w trudnym, pustynnym terenie musiał wykonać tytaniczną pracę, by przeprowadzić swój quad przez wydmy. Zaprocentowały długie godziny żmudnych przygotowań fizycznych, bo kapitan Poland National Team wygrał czwarty etap z rzędu i pewnie zmierza po czwarte zwycięstwo w sezonie. 

  czytaj więcej » 0


 • Za nami już trzy odcinki rajdu po Maroku. Teamy rajdowe z całego świata rywalizują ze sobą w upale i ciężkich warunkach. Każdy z nich ma inni cel ale wszystkich łączy ta sama pasja. Hanna i Adam Sobota z Sobota Rally należą do tych, którzy są tam by przeżyć coś niesamowitego, dobrze się bawić i dojechać do mety, a z tych kilku dni rajdu przesyłają relacje...

  czytaj więcej » 0


 • Uczestnicy rajdu po Maroku mają już pierwszy odcinek za sobą! Olibya Rally of Marocco rozpoczął się 4-go października i będzie trwał aż do 9-go. Przez te 6 dni ekipy rajdowe z całego świata mają do przejechania 6 odcinków, o łącznej długości 1480 km w upale i trudnych warunkach.

  czytaj więcej » 0


 • Nasser Al-Attiyah potrafi trzymać swoich kibiców w napięciu, oj potrafi! Od tygodnia obgryzałam pazury, podobnie zresztą jak inni zainteresowani rajdami cross country, bo nie było wiadomo, czym Nasser wystartuje w rajdzie OiLibia Rallye du Maroc. Dzień przed rajdem sprawa się wyjaśniła – jest to czarniuteńki MINI All4 Racing.

  czytaj więcej » 0


Relacje z rajdów - czytaj więcej

Relacje z rajdów - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Rajd Polski Kobiet forum. Zapraszamy uczestników , współorganizatorów i fanów imprez z cyklu Rajd Po…»

12 użytkowników | 2 wątków

subskrybuj:

Zmota Challenge forum. Grupa miłosników imprezy z cyklu Zmota Challenge oraz innych imprez spod znak…»

9 użytkowników | 1 wątków

subskrybuj:

Grupa dyskusyjna fanów imprez terenowo-turystycznych z cyklu 4x4 Family Adventure 2012. Weź udział w…»

8 użytkowników | 2 wątków

subskrybuj:

Magam Trophy 2012. Grupa dyskusyjna uczestników i fanów słynnego Rajdu Samochodów Terenowych organiz…»

6 użytkowników | 2 wątków

Relacje z rajdów - zobacz inne grupy

Reklama