Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawoweRajdy off road. Dział przeznaczony dla miłośników wszelkiego rodzaju rajdów samochodów z napędem 4x4, zarówno organizowanych profesjonalnie jak zawodów amatorskich - rajdy 4x4. Relacje uczestniów i organizatorów. Rajdy przeprawowe i terenowe. Zdjęcia, sylwetki zawodników, informacje przydatne przy organizacji rajdu - znajdziesz to wszystko w dziale Relacje z rajdów. Na portalu wterenie.pl znajdziesz również kalendarium imprez 4x4.

Relacje z rajdów - aktualności


Porachunki z Duchem Puszczy

Ja tu jeszcze wrócę! – tak się odgrażam po każdym wyjeździe na Podlasie. I wracam. Bo nie sposób nie wracać do tych wspaniałych ludzi i przepięknych krajobrazów. Zresztą nie bez powodu stałam się „adoptowaną Podlasianką”

Gaz

Rajd Niepodległości Ełk 2014 - fotorelacja

Przeprawowy Rajd Niepodległości Ełk 2014 odbył się we wtorek, 11 listopada br., w Szarejkach k./Ełku.Do rywalizacji stanęło 57 ekip z różnych stron Polski. 

Suzuki

Duch Puszczy 3 - zdjęcia, wyniki

I po balu ... Zakończyl się 3-ci Duch Puszczy czyli rajd przeprawowy zakończony imprezą andrzejkową organizowany przez stowarzyszenie Podlasie 4x4 w okolicach Gródka. Tym razem na starcie stanęły 134 załogi!

Zmota

Towarzyska Liga Terenowa 2014 – podsumowanie

Za nami pierwszy sezon nowej inicjatywy off-road jaką jest Towarzyska Liga Terenowa. Po kilku perturbacjach związanych z terminami imprez udało się jednak zrealizować cały cykl TLT 2014 i wyłonić najdzielniej usposobione na towarzyską rywalizację, po…

9000km przygody - Dakar 2015

Już za nieco ponad miesiąc, a dokładnie 4. stycznia, rozpoczyna się największy i najbardziej morderczy rajd na świecie – Dakar Rally. Będzie to już 37. edycja tej kultowej imprezy, a 7. w Ameryce Południowej. 

Rajd Niepodległości Ełk 2014 Relacja i Wyniki

Lista startowa była pełna już tydzień wcześniej. Na starcie staneło 57 pojazdów w czterech klasach: Turystycznej, Wyczynowej, Ekstremalnej i Quad. Zmagania odbywały się na terenie gospodarstwa Szarek, które udostępnił właściciel firmy Indeco. Trasa m… 3