Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawowe

Relacje z rajdów
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Rajdy off road, rajdy 4x4, rajdy przeprawoweRajdy off road. Dział przeznaczony dla miłośników wszelkiego rodzaju rajdów samochodów z napędem 4x4, zarówno organizowanych profesjonalnie jak zawodów amatorskich - rajdy 4x4. Relacje uczestniów i organizatorów. Rajdy przeprawowe i terenowe. Zdjęcia, sylwetki zawodników, informacje przydatne przy organizacji rajdu - znajdziesz to wszystko w dziale Relacje z rajdów. Na portalu wterenie.pl znajdziesz również kalendarium imprez 4x4.


 • Za nami rajd Breslau Poland 2014. Nie zabrakło niesamowitej rywalizacji i wielu niepowtarzalnych wrażeń. Obszerniejszą relację umieszczę pod koniec tygodnia. Teraz chciałabym zaprosić do mojej galerii, w której przedstawiam Breslau Poland w obiektywie. Oczywiście to tylko część zdjęć. Tymczasem zapraszam też do galerii na stronie Rally Breslau

  czytaj więcej » 0


 • Dawno, dawno temu… No, może nie tak dawno, bo raptem miesiąc temu, a dokładniej 14. czerwca. Za górami, za lasami… No, może nie za górami, ale lasów to akurat w okolicy jest pod dostatkiem. Żyła sobie księżniczka… No, może nie księżniczka, bo do księżniczki to mi wyjątkowo daleko. No dobra, co ja Wam tu będę bajki opowiadać! Lepiej opowiem, jak było naprawdę na „Strefie Kurzu” na XX Motopikniku w Olsztynie

  czytaj więcej » 0


 • W dniach 13-15 czerwca odbył się V Podlaski Piknik Offroadowy. W tym roku tak jak w ubiegłym imprezę organizowały wspólnie stowarzysznia Kolno 4x4 i Podlasie 4x4. Zawody były rozgrywane w okolicy Kolna a Baza Rajdu mieściła się w przepięknie położonym hotelu Kozioł we wsi o tej samej nazwie nad rzeką Pisą.

  czytaj więcej » 0


 • W dniu 13.06.2014r. już od wczesnych, porannych godzin na terenie miasteczka rajdowego zaczęły pojawiać się pierwsze załogi gotowe do startu w rajdzie a większość z nich gościła u nas już po raz drugi. Miasteczko znajdowało się podobnie jak podczas poprzedniej edycji tuż przy wyjeździe z Drawska Pom., przy drodze 175. 

  czytaj więcej » 0


 • W weekend 13-15 czerwca odbył się już VIII Zlot Konstruktorów Vitar w Pajęczynie. Impreza już od wielu lat cieszy się tak ogromną popularnością, że organizatorzy zostali zmuszeni do wprowadzania ograniczeń. Pierwsze załogi dotarły już w czwartek (według nich weekend to za krótko na Pajęczno), była integracja i smakowanie regionalnych potraw.

  czytaj więcej » 0


Relacje z rajdów - czytaj więcej

Relacje z rajdów - grupy tematyczne:

subskrybuj:

Rajd Polski Kobiet forum. Zapraszamy uczestników , współorganizatorów i fanów imprez z cyklu Rajd Po…»

12 użytkowników | 2 wątków

subskrybuj:

Zmota Challenge forum. Grupa miłosników imprezy z cyklu Zmota Challenge oraz innych imprez spod znak…»

9 użytkowników | 1 wątków

subskrybuj:

Grupa dyskusyjna fanów imprez terenowo-turystycznych z cyklu 4x4 Family Adventure 2012. Weź udział w…»

8 użytkowników | 2 wątków

subskrybuj:

Magam Trophy 2012. Grupa dyskusyjna uczestników i fanów słynnego Rajdu Samochodów Terenowych organiz…»

6 użytkowników | 2 wątków

Relacje z rajdów - zobacz inne grupy

Reklama